БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 24 Юни 2024
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
ЛЕА ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
19.06.2024
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ЛЕА ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
19.06.2024
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ МАРКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
17.06.2024
/
14:30
Предстои
Име и фамилия
ГЕОРГИЙ ПЕТРОВИЧ ГЛАВЧЕВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
14.06.2024
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ИЛИЯ ГОЛУБКОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
14.06.2024
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ЦВЕТАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.06.2024
/
11:00
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ РАДОСЛАВОВ ВЪРБАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.06.2024
/
13:00
Взет
Име и фамилия
КОНСТАНТИН ЦВЕТАНОВ ДИМИТРОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.06.2024
/
13:00
Взет
Име и фамилия
ПЕТЪР ВАСИЛЕВ ТОШЕВ
Категория
A1
Вид
Теоретичен
12.06.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ДАНИ ИВОВ ГРИГОРОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.06.2024
/
13:00
Предстои
Име и фамилия
БОЖИДАР КРАСИМИРОВ МЛАДЕНОВ
Категория
C
Вид
Практически
12.06.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
МОМЧИЛ НИКОЛАЕВ БАЙКУШЕВ
Категория
A2
Вид
Практически
12.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ИСАЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.06.2024
/
14:30
Невзет
Име и фамилия
МАРТИН КОСТАДИНОВ ШАЛЕВ
Категория
A
Вид
Практически
12.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МАРГАРИТА ИВАНОВА ДОНЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
12.06.2024
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ВЯРА ЗЛАТИЛОВА АТАНАСОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.06.2024
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ДАМЯН ДИМИТРОВ НИКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.06.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ИВАН АНГЕЛОВ ИГНАТОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
12.06.2024
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ЛЮБОМИР ИЛИЯНОВ ОСТРОВСКИ
Категория
A1
Вид
Теоретичен
12.06.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ХРИСТО АНДОНОВ ШОПОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
11.06.2024
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ЕММА ХРИСТИЯН КОЛЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.06.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ВЕСЕЛИНА ЛЮДМИЛОВА ИЛИЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
10.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ГЕРГАНА ЖЕЛЯЗКОВА ПЕТРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
10.06.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ВЯРА ЗЛАТИЛОВА АТАНАСОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
07.06.2024
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ДЕНИС ГЕРОЙКОВ ПЕТРОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
07.06.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
СТАНИСЛАВА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
07.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
РАДОСЛАВ ГРИГОРОВ ПЕНОВ
Категория
B+E
Вид
Практически
05.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ТЕОДОРА ВЛАДИМИРОВА СТОЯНОВА
Категория
B
Вид
Практически
05.06.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
БОЯН СТОЯНОВ ПАВЛОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
05.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
МАРТИН СИМЕОНОВ ПЕРЧЕМЛИЕВ
Категория
A
Вид
Практически
05.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
РОСЕН КАЛИНОВ САРОВ
Категория
C
Вид
Практически
05.06.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
ХРИСТО МАРТИНОВ ХРИСТОВ
Категория
B
Вид
Практически
05.06.2024
/
11:00
Взет
Име и фамилия
БЛАГОВЕСТА ИВАНОВА ДИМИТРОВА
Категория
B
Вид
Практически
04.06.2024
/
13:00
Невзет
Име и фамилия
МИРОСЛАВ ЙОРДАНОВ ПЕТКОВ
Категория
B
Вид
Практически
04.06.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ УСТАМИТЕВ
Категория
B
Вид
Практически
04.06.2024
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
СПАС СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
04.06.2024
/
11:00
Невзет
Име и фамилия
ЕМА ХРИСТОВА КОМИТОВА
Категория
B
Вид
Практически
04.06.2024
/
10:00
Невзет
Име и фамилия
ВИКТОР БИСЕРОВ ЦОЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
04.06.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЦВЕТА ТЕОДОРОВА БАТЕВА
Категория
B
Вид
Практически
04.06.2024
/
11:00
Невзет
Име и фамилия
КОНСТАНТИН ЦВЕТАНОВ ДИМИТРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
03.06.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
СТЕФАН ЕМИЛОВ ДИМИТРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
31.05.2024
/
13:30
Взет
Име и фамилия
КРИСТИНА САШЕВА ДЕРМЕНДЖИЕВА
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ТЕОДОРА ВЛАДИМИРОВА СТОЯНОВА
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ ИЛИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
ЛЮБОМИР ГЕОРГИЕВ МИЛЕВ
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
БОГДАН РУМЕНОВ ВАСИЛЕВ
Категория
A
Вид
Практически
29.05.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
РАДОСТИНА КОСТАДИНОВА ТАКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
29.05.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ЙОАННА БОЯНОВА ЖЕЧЕВА
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
АМИРА НИКОЛАЕВА КОСТАДИНОВА
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
12:00
Невзет
Име и фамилия
АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ АЛЕКСАНДРОВ
Категория
B
Вид
Практически
29.05.2024
/
12:00
Взет