БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 25 Ноември 2019
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
ЖИВКО АДАЛБЕРТОВ КРЪСТЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
21.11.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ЗЛАТИНА СТЕФАНОВА ЦВЕТКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
18.11.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ИВАН АРСОВ ИВАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.11.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ТЕОДОРА БОГОСЛОВОВА ВИГЛОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
САБИНА САШОВА ДОБРЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.11.2019
/
15:30
Предстои
Име и фамилия
ЖИВКА ДИМИТРОВА ХАЙКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
РОСТИСЛАВ РОСЕНОВ ИВАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
15.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
НЕВЕН ЛЮБОМИРОВ ТИХЧЕВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
15.11.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
ПЕТЪР РАДОСЛАВОВ ПЪРВОВ
Категория
C
Вид
Практически
14.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
РАШО ХРИСТОВ РАШЕВ
Категория
C
Вид
Практически
14.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ВАСКО СПАСОВ МУСКОВ
Категория
C+E
Вид
Практически
14.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ИВАЙЛО ДИМИТРОВ СТОЙКОВ
Категория
A
Вид
Практически
14.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ЯВОР ЯВОРОВ ИЛИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
14.11.2019
/
14:00
Предстои
Име и фамилия
ИВЕЛИНА ДИНКОВА ИВАНОВА
Категория
B
Вид
Практически
14.11.2019
/
14:00
Предстои
Име и фамилия
ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ ЦВЕТКОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
13.11.2019
/
11:30
Предстои
Име и фамилия
РАДОСЛАВ ИВАЙЛОВ РАНГЕЛОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
13.11.2019
/
11:30
Предстои
Име и фамилия
НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ ВЛАДОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
13.11.2019
/
14:30
Предстои
Име и фамилия
ГЕОРГИ КАМЕНОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
13.11.2019
/
14:30
Предстои
Име и фамилия
КРИСТИЯН ДИМИТРОВ ЗАХОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
13.11.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ДЕЙВИД КАЛИНОВ ЛУКАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.11.2019
/
11:30
Предстои
Име и фамилия
ГЕРГАНА СТАТИЕВА ЙОРДАНОВА
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ЛИДИЯ ДИМИТРОВА ГЪБОВА
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ЮЛИАНА МИЛЧЕВА ГЕОРГИЕВА
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
МАРТИН СТАНИСЛАВ АНДОНОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
НИКОЛАЙ ЦВЕТАНОВ ОБЛАКОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
12:00
Предстои
Име и фамилия
ИВАЙЛО БОРИСЛАВОВ МАРКОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ВАСИЛ ДЕНИСЛАВОВ ВЕЛЕВ
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ДЖУЛИЯ-БЛАНКА ПЕТРОВА ГЕРЗИЛОВА
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
АЛЕКС ЕВГЕНИЕВ ДРАГАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
12.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ПЕТЪР АНДРЕЕВ АНДРЕЕВ
Категория
B+E
Вид
Практически
12.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
СЛАВ БОРИСОВ ТАКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.11.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
ВИКТОР БОРИСЛАВОВ ДИМИТРОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.11.2019
/
10:30
Предстои
Име и фамилия
МАРТИН СВЕТЛИНОВ ЗЛАТКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
12.11.2019
/
13:30
Предстои
Име и фамилия
МАДЛЕН ВЛАДИМИРОВА ВЛАДИМИРОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
11.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
ЕВГЕНИЙ ПЛАМЕНОВ ХРИСТОВ
Категория
C
Вид
Теоретичен
11.11.2019
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ НИКОЛОВ ЛИЧЕВ
Категория
A
Вид
Практически
11.11.2019
/
09:30
Предстои
Име и фамилия
СТЕФАНИ ПАВЛОВА ЧАПОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
08.11.2019
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ТРИФОН ВЛАДИМИРОВ ЧЕНДОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
08.11.2019
/
15:30
Невзет
Име и фамилия
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ РАЙКОВ
Категория
D
Вид
Теоретичен
07.11.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
РАЯ ДИМИТРОВА СПАСОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
07.11.2019
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ДЕЯН СТОЯНОВ ДОЧЕВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
07.11.2019
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ЗЛАТКОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
06.11.2019
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ИЛИЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
06.11.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
НИКОЛАЙ ЕМИЛОВ ВЛАДИМИРОВ
Категория
B
Вид
Практически
06.11.2019
/
13:00
Взет
Име и фамилия
ГЕРГАНАПЕТРОВА ГИНИНА
Категория
B
Вид
Практически
06.11.2019
/
13:00
Взет
Име и фамилия
ЦВЕТЕЛИНА ИВАНОВА МИЛТЕНОВА
Категория
B
Вид
Практически
06.11.2019
/
13:00
Невзет
Име и фамилия
НИКОЛАЙ КРАСИМИРОВ ИЛЧОВ
Категория
C
Вид
Практически
06.11.2019
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДЕЯН СТОЯНОВ ДОЧЕВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
06.11.2019
/
10:30
Невзет
Име и фамилия
ТРИФОН ВЛАДИМИРОВ ЧЕНДОВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
06.11.2019
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
РОСТИСЛАВ РОСЕНОВ ИВАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
05.11.2019
/
09:30
Невзет