БисквиткиСтраницата на Росен-85 използва Бисквитки /Cookies.

Изпити

0899 83 33 02

Свържете се с нас

Офис Хаджи Димитър 0899 83 33 02
Офис Младост 0894 44 25 86

Календар

Следващият курс започва на 27 Май 2024
Виж в календар

Намери ни

En
Име и фамилия
ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
09.05.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
МАРИЯ ИВАНОВА МАКЕДОНСКА
Категория
B
Вид
Практически
09.05.2024
/
13:00
Невзет
Име и фамилия
ПЕТЪР СВЕТОСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
09.05.2024
/
13:00
Невзет
Име и фамилия
КРИСТИНА САШЕВА ДЕРМЕНДЖИЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
09.05.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
БОЖИДАР СТОЯНОВ ДИКОВ
Категория
B
Вид
Практически
09.05.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
ИВЕЛИН ЕМИЛОВ МИТЕВ
Категория
B+E
Вид
Практически
09.05.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ РАДОСЛАВОВ ВЪРБАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
09.05.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ИВАЙЛА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
08.05.2024
/
15:30
Взет
Име и фамилия
ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ ВИКТОРОВ
Категория
C+E
Вид
Практически
08.05.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
СИЛВИЯ МИРОСЛАВОВА ПАРУШКОВА
Категория
B
Вид
Практически
08.05.2024
/
15:00
Взет
Име и фамилия
БОРИСЛАВА СТРАХИЛОВА ВИДИНОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
08.05.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ТЕОДОРОВ КОЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
08.05.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
АЛЕКСАНДЪР ПЛАМЕНОВ ЙОРДАНОВ
Категория
A
Вид
Практически
08.05.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ХРИСТО НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Практически
08.05.2024
/
15:00
Взет
Име и фамилия
РОСИНА ЕМАНУИЛОВА ЕНЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
08.05.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДИМИТЪР АТАНАСОВ ХАДЖИЕВ
Категория
C+E
Вид
Практически
08.05.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ВЛАДИМИР НИКОЛОВ ПАТРИКОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
08.05.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ВЯРА ЗЛАТИЛОВА АТАНАСОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.04.2024
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ЦВЕТА ТЕОДОРОВА БАТЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.04.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
СПАС СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
30.04.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ЕМА ХРИСТОВА КОМИТОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
29.04.2024
/
14:30
Взет
Име и фамилия
ЕВГЕНИЯ ЕВГЕНИЕВА ТАНЧЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
26.04.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
СОНЯ СТЕФАНОВА НИКОЛОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
26.04.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
НЕВЕНА ЕНЕВА ДИНЕВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
25.04.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ДАРИНА КОНСТАНТИНОВА МАРКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
25.04.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ХРИСТО ПЕТРОВ ДИНКОВ
Категория
B+E
Вид
Практически
24.04.2024
/
13:00
Взет
Име и фамилия
МАРИЕЛА ЙОРДАНОВА СИМЕОНОВА
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
НИКОЛА МИНКОВ ЛУКАНОВ
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
БОРИС СТЕФАНОВ ТОПЧИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
12:30
Взет
Име и фамилия
КАТЕРИНА ИВОВА КАРАНЕШЕВА
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
12:00
Взет
Име и фамилия
ИЯ-МАРИЯ КРАСИМИРОВА АНДРЕЕВА
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
10:00
Взет
Име и фамилия
ДИМИТЪР ВЛАДИМИРОВ ПАНАЙОТОВ
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
11:00
Невзет
Име и фамилия
НИКОЛАЙ МАРИО НАЙДЕНОВ
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
ЛЮБЕН ВЕНЦИСЛАВОВ СТОЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
24.04.2024
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ЯНИСЛАВ ЕНЧЕВ ЕНЧЕВ
Категория
B+E
Вид
Практически
24.04.2024
/
13:00
Взет
Име и фамилия
НИКОЛА ГЕОРГИЕВ ЧУНЧЕВ
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
11:00
Взет
Име и фамилия
МИЛЕНА ВАЛЕНТИНОВА СИМОВА
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
АНДРЕЙ ЦВЕТАНОВ КЕРЧЕВ
Категория
A
Вид
Практически
24.04.2024
/
09:30
Взет
Име и фамилия
СИЛВИЯ МАРТИНОВА СТОИЛОВ
Категория
B
Вид
Практически
24.04.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ХРИСТО НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
23.04.2024
/
13:30
Взет
Име и фамилия
ЦВЕТЕЛИНА НИКОЛАЕВА ПАДЕШЕВА
Категория
B
Вид
Практически
23.04.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ДАРИЯ ИВАНОВА ЕФРЕМОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
23.04.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
МАРИЯ СТОЯНОВА БОРИСОВА
Категория
B
Вид
Практически
23.04.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
КАЛИНА БОЖИДАРОВА ГЕРОВА
Категория
B
Вид
Практически
23.04.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ИВАН МИРОСЛАВОВ ПАРУШКОВ
Категория
C
Вид
Практически
23.04.2024
/
11:30
Взет
Име и фамилия
ПЕТЪР СВЕТОСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Практически
23.04.2024
/
11:30
Невзет
Име и фамилия
ДАРИНА КОНСТАНТИНОВА МАРКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
23.04.2024
/
09:30
Невзет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ТЕОДОРОВ КОЕВ
Категория
C+E
Вид
Теоретичен
22.04.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ ГЕОРГИЕВ
Категория
B
Вид
Теоретичен
22.04.2024
/
10:30
Взет
Име и фамилия
СИЛВИЯ МИРОСЛАВОВА ПАРУШКОВА
Категория
B
Вид
Теоретичен
22.04.2024
/
14:30
Взет